• Слідкуй за проектом:

 

Всеукраїнський БарКемп

15 лютого 2014 в Запоріжжі

форум баркемп, добро без кордонів, добро без границ 15 лютого 2014 в Запоріжжі відбувся Всеукраїнський форум-баркемп "Добро без кордонів" з розвитку волонтерства й інклюзивних процесів, міжсекторної та міжрегіональної співпраць. Зібрав форум у великий дружній колектив однодумців представників громадських організацій й інституцій, державних установ і засобів масової інформації з різних куточків нашої країни.
Взяли участь у заході представники ініціативної громадськості зі Старокостянтиніва (Хмельницька область), Марганцю (Дніпропетровська область), Дніпропетровську, Херсону, Києва, Білої Церкви, Мелітополю (Запорізька область) та Запоріжжя. Також надіслали свої роботи на проект і діячі з Миколаєва та Львову.
 
андрій макуха, вікіпедія україна, вікімедіа україна Протягом 7 годин учасники форуму представляли свої кращі соціальні проекти, обговорювали сьогоденну ситуацію з благодійництва в Україні, ділилися ідеями та планами на найближче майбутнє та спробували розробити спільні ідеї для подальшої реалізації місцевих та загальнонаціональних громадських некомерційних ініціатив.
Окрім того, форумчани також подискутували на теми "Розумного благодійництва", "Потрібності-непотрібності доброчинності" та прослухали майстер-клас від офіційного представника міжнародної інтернет-енциклопедії Вікіпедія на Україні, Голови громадської організації "Вікімедіа Україна" - Андрія Макухи - "Як написати статтю у Вікіпедії (яку не видалять)?"
 
БарКемп - це зустріч з обміну кращими практиками, серія презентацій, майстер-класів, виступів, розумних думок вголос та вільне спілкування.
Орієнтований наш захід на представників громадських організацій, засобів масової інформації та влади, спеціалістів з соціальних медіа та технологій, спеціалістів та аматорів організаційного розвитку НГО, громад та якісної міжсекторної співпраці.
При цьому будь-який учасник та будь-яка учасниця БарКемпу може зробити невеличку доповідь/презентацію власних наробіток, повідомивши про це Оргкомітет під час реєстрації. Окрім того, якою буде ця "конференція" - залежить від самих учасників - слухачі можуть доповнювати виступаючих - розвивайте їхні ідеї, пропонуйте альтернативи, створюйте дискусії та проявляйте інтерес (в рамках розумного :)
 
Відбувся Всеукраїнський форум-баркемп "Добро без кордонів" в рамках Художньої Премії "Золотий Пензлик" та V Міжнародного Фестивалю Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай" за підтримки Благодійного фонду "Патріот Запоріжжя"та Благодійного Фонду Костянтина Кондакова, за інформаційно-організаційної підтримки Служби у справах дітей, Департаменту освіти і науки, Департаменту соціального захисту Запорізької облдержадміністрації.
 форум-баркемп, добро без кордонів
Юлія Довгань (Старокостянтинівський районний центр соціальної реабіліації дітей-інвалідів. Вчитель-реабілітолог) - "Мені було дуже цікаво взяти участь в проекті, аби дізнатися більше про досвід колег з інклюзивних процесів та громадської діяльності зокрема. Наша організація ще молода, але маємо чіткі плани на майбутнє та завдяки колегам з інших міст тепер краще володіємо якісною потрібною інформацією".
 
Андрій Макуха (Громадська організація "Вікімедіа Україна". Голова Організації) - "З задоволенням взяв участь у форумі. Багато активних і позитивних людей у цьому місті. Суцільно позитивні враження".
 
Олександр Кахай (ЗОМОГ "Наше щасливе життя". Голова Організації) - "Було дуже цікаво познайомитись вживу з громадськими діячами з різних куточків України й їхніми ініціативами, обмінятись якісним досвідом та вкотре почути розумні думки".