Умови участі в проекті

Міжнародний Благодійний Фестиваль Сучасних Танців "Файнокрай" є неприбутковим* проектом Запорізької Обласної Молодіжної Організації "Наше щасливе життя" з метою покращення та підвищення професійного рівня як для починаючих, так і для додаткових досвіду й матеріалів для подальших виступів для досвідчених танцюристів, естетичного, культурного, морального та професійного зросту дітей та молоді України та світу.
-----------------------------------------------------------------
Організаційно-технічні питання
Для того, аби взяти участь в Фестивалі сучасних танців "Файнокрай", сольні/парні учасники та колективи мають заповнити онлайн анкети-заяки та надіслати їх до 1 травня 2014р.
При цьому необхідно заповнити всі поля з позначкою " * "
У графі "лінк на завантаження музики для виступів" необхідно вказати посилання на архів відповідного/их треку/ів в форматі mp3, необхідних для виступу/ів.
Відповідно до надходження заявок, буде формуватися плейлист учасників. Прийти і "скинути музику з флехи" перед конкурсом не вийде. Оргкомітет не завантажуватиме архіви з музикою з підозрілих сайтів та/чи ресурсів з платним/задовгим скачуванням.
Порядок конкурсних виступів учасників складається Оргкомітетом відповідно до порядку надходження заявок і не змінюватиметься в день проведення заходу.
 
Фестиваль сучасних танців складається з двох днів та підпроектів:
- 17 травня - загальний конкурс танцювальних колективів, сольних та парних колективів, з яких Судді обирають по 3 колективи/дуети/сольники в кожній з вікових категорій (всього 9).
- 17 травня через годину після закінчення конкурсної програми, хореограф й постановник Руслан Махов проведе для всіх бажаючих професійний майстер-клас** з Джаз-фанку.
- 18 травня - визначення та нагородження переможців серед 9 найкращих учасників/колективів конкурсу під час їхнього виступу на Гала-Концерті перед великою аудиторією.
 
Вікові категорії учасників:
Діти -до 12 років;
Юніори - від 12 до 16 років;
Дорослі - від 16 років...
-----------------------------------------------------------------
Фінансові питання участі
Проїзд, харчування та проживання учасники Фестивалю покривають самостійно.
 

Так як проект є некомерційним, учасники вносять "символічні" благодійні внески*** за участь в конкурсі в розмірах:
 
1-3 особи - 30грн за номер
4-6 осіб - 60грн за номер
7-10 осіб - 80грн за номер
11 ≤ .... - 100грн за номер

***наприклад, колектив з 8 осіб сплачує всього 80грн за один конкурсний номер, тобто, по 10грн з особи

Участь в майстер-класі добровільна, але за умов благодійного внеску** в розмірі:
до 15 травня - 80грн з особи,
після 15 травня - 100грн з особи

*всі виручені кошти підуть на благодійність