5й Файнокрай
Переглянути 1й
Фестиваль талантів Файнокрай
06.09-15.10.2014

файнокрай, фестиваль талантов
26 та 27 вересня 2014 року в запорізькому Палаці Культури "Орбіта" в рамках Міжнародного Фестивалю Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай" відбувся 5й Міжнародний фестиваль талантів, який знов зібрав у велику родину творчих дітей та молодь з усіх куточків України, а також переможців нашої щорічної Художньої Премії серед учнів і шкіл " Золотий Пензлик".
Протягом двох днів юні вокалісти, танцюристи, театрали, циркачі й акробати змагалися поміж собою за звання кращих з найкращих за своїми професійними показниками та віковими категоріями.
 
Оцінювали ж їхні креатив, майстерність, сценічність й інші профільні показники Зіркові Експерти — Лауреат національних музичних конкурсів та фестивалів, магістр музичного мистецтва, музичний керівник вищої категорії, солістка ансамблю бандуристів, викладач вокального мистецтва — Марія Баранова, Артист цирку вищої категорії, кандидат у майстри спорту зі спортивної аеробіки, майстер спорту з важкої атлетики, Акробат “Московського цирку на проспекті Вернадського” — Олександр Усов, керівник-постановник, художній керівник та режисер театру “Запорізькі Козаки”, балетмейстер вищої категорії — Матєша Олександр Федорович, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики, повітряний гімнаст та майстер з сучасних танців, викладач акробатики та польовий суддя гала-концерту — Владислав Катін, Лауреат національної премії імені Дмитра Луценка, завідувач кафедри вокалу в Київській дитячій академії мистецтв, Солістка Національної опери України, викладач академічного та сценічного вокалу вищої категорії та Голова Експертної Ради фестивалю Файнокрай — Олена Гончарук.
 
Підтримували зі сцени юних зірочок своїми виступами та професійними порадами зіркові судді «Файнокраю», профільні чемпіони та майстри й школа танцю «ЖиТо».

фестиваль файнокрай фестиваль файнокрай

 
Окрім самої святкової програми, також на учасників і глядачів очікувала захоплююча програма від Лабораторії експериментів "Весела Наука" з міста Дніпропетровську, ТМ "Вітажуйки" та "Житомирських Ласощів"!)
Через жалобу та далеко несвяткові настрої в країні, світло в залі та на сцені протягом концертної програми було приглушено, а в фойє проходила акція на підтримку українських військовиків та постраждалих освітніх закладів Сходу України. І вже в понеділок, 29 вересня, перша партія канцтоварів поїхала до Слов'янську - до притулку "Паруси Надії".
 
У неділю на конкурсантів очікувало захоплююче шоу в кінному театрі на Хортиці, живе невимушене спілкування з козаками, поїздки на конях, майстер-класи з гончарства й ярмарок рукотворів.
Фестиваль пройшов за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства культури України, Асоціації благодійників України, а також Департаменту освіти та науки і Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації. Організатор проекту — Молодіжна Організація «Наше щасливе життя» (Голова - Олександр Кахай).
 
фестиваль файнокрай фестиваль файнокрай фестиваль файнокрай
фестиваль файнокрай фестиваль файнокрай фестиваль файнокрай
Не обійшлось і без курйозів - початок концертної програми було затримано на 40 хвилин, бо дорослі керівники Сумського колективу "Дакапо", вихованці якого не посіли жодних призових місць у відбірковому етапі, вирішили перетворитись на малих вередливих дітей та вимолювати собі звання переможців блокуванням сцени та зали, розповідати журналістам та глядачам в фойє, що їхніх дітей неправильно оцінювали, обікрали та знущались над ними, називаючи на камери своїх сімейних вихованців сиротками й інвалідами, заважаючи нормальній роботі працівників Палацу Культури, піднімаючи голос та використовуючи лайки в бік Суддів проекту.
Але судді не піддалися - за неповагу, непрофесійну діяльність та численні порушення порядку, Сумський цирковий колектив "Дакапо" було дискваліфіковано, дипломи, які вони викрали, було визнано недіючими, а сам колектив внесено до національного чорного списку творчих колективів та сольних виконавців.

Як відбувалися попередні "Файнокраї" - переглянь за посиланнями, натискаючи на потрібні:  

До участі
 • Стань конкурсантом Фестивалю
   
  Готуйся до конкурсу талантів :)
  Детальніше
 • Стань волонтером Фестивалю
   
  Ти - частина великого щастя :)
  Подробиці
Історія Фесстивалю
Більше
Випадкові фото
 • Моя люба Країна
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай"
ЗОМОГ "Наше щасливе життя" © 2011-2014

(063)615-25-80 , (096)906-75-78 , (099)419-41-33
 
Яндекс.Метрика
Поділися з друзями інфою про нас !)
5й Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай" відбувається за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства культури України, Департаменту освіти і науки та Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації
))))