3й Файнокрай
Переглянути 4й
Фестиваль талантів Файнокрай
06-26.05.2012

файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч
У травні 2012 року Фестиваль "Файнокрай", вже третій за рахунком, пройшов за дуже насиченої програми - розмалювали паркові лави, провели черговий концерт талантів та нагородили переможців міського конкурсу малюнків, але все по порядку )
 
6 травня 2012 року в Парку Перемоги Хортицького району м. Запоріжжя в рамках Фестивалю "Файнокрай" та власної щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик", наша Молодіжна Організація "Наше щасливе життя" за підтримки компанії "Caparol", Управління освіти та науки, Служби по справам дітей та Відділу в справах національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, Хортицької райадміністрації провела соціально-культурну акцію - "Чарівна лава кіно та дитинства".
У ній взяли участь майже півсотні громадян - різних за віком, статтю та національностями, як з числа мешканців Хортицького так й інших районів Запоріжжя.
Зокрема, взяли участь в творчій акції й особи з особливими потребами з числа запорізьких паралімпійських чемпіонів.
 
файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч Пензликами, пальцями та долонями діти та дорослі малювали своїх улюблених героїв з мультфільмів та фільмів безпечною акриловою водоемульсійною фарбою від компанії "Caparol" на лавах, стовпах, літній концертній сцені та навіть розмалювали смітники. Мами, татусі, бабці дуже активно допомагали своїм дітям, та навіть змагались поміж собою у вмінні малювати.
собливо ж гарними стали паркові лави у вигляді зебри та казкових галявин молодого запорізького художника Олександра Снігура. А пересічні підлітки та дорослі мешканці й гості Запоріжжя мали пречудову можливість зобразити свої добрі мрії за допомогою фарб, зробивши місце відпочинку більш привабливим та яскравим.
 
Павло Зможний (Директор ДП «Капарол Украіна», Партнер Проекту): «Ми раді допомогти реалізувати цей пречудовий проект, бо має він велику соціальну мету, створює атмосферу свята та залучає кожного до спільної корисної справи… Ми горді тим, що можемо допомогти дітям та дорослим реалізувати свої творчі ідеї та зробити своє рідне місто кращим».
 

файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч
файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч

 
26 травня 2012 року вже на розмальованій великій парковій концертній сцені відбувся в рамках 3-го Файнокраю концерт талантів "Щастя поруч!" та нагородження переможців нашого міського конкурсу малюнків "Чарівний світ кіно та дитинства"
Протягом майже трьох годин вихованці музичних, театральних, циркових та вокальних студій, шкіл, груп та гуртів дарували слухачам і глядачам гарні настрій, пісні та співи, а ті, в свою чергу, підтримували їх бурхливими оплесками та, у випадку з циркачами, сміхом.
Окрім того, порадувала всіх присутніх й виставка дитячо-юнацьких малюнків "Чарівний світ кіно та дитинства", роботами якої по периметру було прикрашено концертну сцену - так би мовити - арт-галерея під відкритим небом.
Наприкінці концертної програми були нагороджені переможці конкурсу малюнків, а глядачі отримали приємні подарунки від партнера проекту - Школи фінансового успіху "ЮніорБанк", а найактивніша сільська школа проекту - набір фарб та колорантів від Компанії "Caparol".
файнокрай, щастя поруч файнокрай, щастя поруч файнокрай, щастя поруч
файнокрай, щастя поруч файнокрай, щастя поруч файнокрай, щастя поруч

Як відбувалися попередні "Файнокраї" - переглянь за посиланнями, натискаючи на потрібні:  

До участі
 • Стань конкурсантом Фестивалю
   
  Готуйся до конкурсу талантів :)
  Детальніше
 • Стань волонтером Фестивалю
   
  Ти - частина великого щастя :)
  Подробиці
Історія Фесстивалю
Більше
Випадкові фото
 • Моя люба Країна
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
 • Фестиваль Файнокрай
Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай"
ЗОМОГ "Наше щасливе життя" © 2011-2014

(063)615-25-80 , (096)906-75-78 , (099)419-41-33
 
Яндекс.Метрика
Поділися з друзями інфою про нас !)
5й Міжнародний Фестиваль Мистецтв, Науки та Культури "Файнокрай" відбувається за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства культури України, Департаменту освіти і науки та Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації
))))