2й Фестиваль Файнокрай - Дивосвіт (10-26.10.2011)

файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч
Сонячної суботи, 22 жовтня 2011, в запорізькому Палаці Культури ім. Кірова відбувся тригодинний грандіозний Міжнародний Благодійний Фестиваль талантів "Дивосвіт", Організаторами якого є Запорізька Обласна Молодіжна Організація "Наше щасливе життя" (Олександр Кахай) та, на той час, дочірня організація - Центр "Світ Очима Дітей" (Вікторія Мєрєнкова).
Проходив проект під під Патронатом запорізького міського голови - Олександра Ченсановича Сіна, та за Підтримки Управління освіти та науки (Олександр Вєрозубов), Служби у справах дітей (Антоніна Матвєєва) та Відділу в справах національностей та релігій (Ірина Панькіна) Запорізької облдержадміністрації.
 
На одній сцені зібралися понад п'ятисот творчих хлопців та дівчат різних національностей та віку, аби показати всій Україні та світу свої творчість, майстерність та таланти.
Hе дивлячись на свій юний вік (5-16 років), учасники Фестивалю старалися на повну - співали, танцювали, показували циркові, акробатичні та циркові номери як сольно, так і великими колективами.
Оцінювали виступи юних талантів відомі діячі культури та шоу-бізнесу - Ніна Матвієнко, Земфіра Орлова, Стас Шурінс, Дмитро Cкалозубов, Любов Щербіна та Ганна Буллах. А майже тисяча глядачів у залі супроводжувала кожний номер конкурсантів гучними щирими оплесками.
 
файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч Три години напруженої роботи учасників не пройшли дарма - кожен колектив, кожен вокаліст і сольник отримали заслужені Дипломи лауреатів Фестивалю "Дивосвіт", великі солодкі подарунки від кондитерської компанії "Крем-Розет", подарункові сертифікати від книжкового супермаркету "Буклет".
А щоб після важкого робочого дня керівники колективів-учасників проекту могли приємно поніжитись та відпочити, керівництво ТМ "Зручні речі" подарували їм по великому м'якому кріслу-груші.
 
Наприкінці конкурсно-фестивальної програми, всі присутні в залі і глядачі, і учасники, змогли насолодитися солодкими голосами Поважних Експертів "Дивосвіту" у 2011 році - Ніни Матвієнко, Дмитра Скалозубова та Стаса Шурінса.
Окрім вокальних виступів конкурсантів, Стас також оцінював і танцювальні, бо мало хто знає, що Шурінс - також і крутий хореограф.
 
файнокрай, фестиваль талантов, щастя поруч Та окрім самої конкурсно-концертної програми, всіх присутніх також порадували трансляція на великому екрані короткометражки-переможниці дитячого кінофестивалю "Дивосвіт", святковий "Ярмарок дитинства" , де майстри рукотворів з Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровську, сонячного Криму та концертної агенції "КІВІ" навчали малювати, грати на глиняних свістульках та сопілках та валяти з вовни прикраси.
Головним же яскравим та фарбовим Партнером Фестивалю виступила компанія "Сaparol".
 

файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч
файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч
файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч
файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч
файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч      файнокрай, щастя поруч


 
Як відбувалися попередні "Файнокраї" - переглянь за посиланнями, натискаючи на потрібні:  

 


Поділися з друзями інфою про нас !)